My Blog - My Wordpress Blog

Linie Ryanair

Tanie bilety lotnicze Ryanair

Port lotniczy w Lublinie jest najmłodszym portem w Polsce, gdyż została otwarty pod koniec 2012 roku. Należy do nowoczesnych terminali, aczkolwiek na chwile obecną posiada tylko kilka regularnych połączeń z innymi europejskimi lotniskami. W kontekście linii lotniczych warto zaznaczyć, że jako jedne z pierwszych swoje tanie loty z lubelskiego lotniska zaproponowały irlandzkie linie Ryanair. Linie te należą do najczęściej wybieranych, ponieważ oprócz tanich przelotów swoim pasażerom oferują wysoką jakość świadczonych usług. Linie Ryanair powstały w 1985 roku, z inicjatywy Tony’ego Ryana. Spółka od początku miała charakter rodzinny ponieważ przy jej powstawaniu pomagali synowie seniora rodu.

Linie lotnicze posiadają kilkanaście baz operacyjnych, które ulokowane są praktycznie we wszystkich europejskich państwach, w tym dwie takie bazy znajdują się w Polsce, a dokładnie we Wrocławiu i Krakowie. Irlandzki przewoźnik swoje połączenia oferuję na terenie Polski od 2005 roku, i systematycznie obsługuje coraz więcej lotnisk. na dzień dzisiejszy oferuję wyloty z lotnisk w Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia oraz oczywiście z Lublina. Aczkolwiek na razie w swojej ofercie dotyczącej lubelskiego portu ma do zaoferowania pasażerom loty do Dublina, Liverpoolu oraz Londynu. Aby zarezerwować tani bilet wystarczy w wyszukiwarce wpisać podstawowe dane dotyczące lotu, a system sam wyszuka odpowiedniego przelotu. Dla ludzi nie lubiących komputera, istnieje możliwość rezerwacji poprzez telefon.

Infolinię obsługują konsultanci, którzy oczywiście kupią za nas tani bilet oraz udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Tanie linie Ryanair są najchętniej wybieranymi liniami również dlatego, że w swej ofercie posiadają szereg dodatkowych usług, które można sobie wykupić i dodatkowo zwiększyć komfort podróży. Należą do nich między innymi możliwość wykupienia dodatkowego miejsca na nogi, czy pierwszeństwa wejścia na pokład samolotu. Wszystko to zachęca pasażerów do korzystania z ofert irlandzkiego przewoźnika. Zobacz inne tanie loty z Lublina oraz ofertę linii Wizzair.